کودک عجیب و ترسناک دوچهره به سن ۱۳ سالگی رسید + تصاویر

کودک وحشتناک دو چهره ۱۳ ساله شد

کودک عجیب : یک نوزاد با دو چهره در آمریکا ۱۳ ساله پیش به دنیا آمد پزشکان از زنده ماندن این کودک قطع امید کرده بودند در ادامه تصاویر و جرئیات بیشترکودک وحشتناک دو چهره ۱۳ ساله شد را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

کودک وحشتناک دو چهره ۱۳ سال است که به صورت معجزه آسایی زنده مانده است این کودک وقتی به دنیا آمد پزشکان آمریکایی فکر نمی کردند تا ۱۳ سالگی بتواند زنده بماند ولی مادرش از اینکه فرزندش زنده است خوشحال می باشد “تِرس جانسون” اهل ایالت میزوری آمریکا با یک ناهنجاری صورت متولد شده بود که در واقع همه اجزای صورت او دو برابر حالت طبیعی است. گفته می شود “تِرس” تنها کودکی است که از این ناهنجاری زنده مانده است. تاکنون تولد ۳۶ نوزاد با این ناهنجاری در سراسر جهان ثبت شده است.

مادر ۳۵ ساله ترس جانسون در این خصوص گفت: ما نمی دانیم که در آینده چه چیزی در انتظار تِرس است. هیچ کس فکر نمی کرد او امروز زنده باشد. اینکه ترس وارد سیزده سالگی اش شده است، بسیار مهم است. وی در این مدت برای زنده ماندن جنگیده است. زمانهایی بود که ما از زنده ماندن او قطع امید کرده بودیم اما امروز او در کنار ماست.

حتما بخوانید :  جنگ سرد ( حقایق و دانستنی های جالب و خواندنی در مورد جنگ سرد )

ترس برای تغییر شکل جمجمه و کاهش تشنج های روزانه تاکنون چندین بار تحت عمل جراحی قرار گرفته است. وجود بیش از حد پروتئین SHH در بدن نوزاد باعث بزرگ شدن صورت و ایجاد اعضای اضافی بر روی آن می شود.

کودک وحشتناک دو چهره ۱۳ ساله شد

کودک وحشتناک دو چهره 13 ساله شد + تصاویر

کودک وحشتناک دو چهره 13 ساله شد + تصاویر

کودک وحشتناک دو چهره ۱۳ ساله شد

کودک وحشتناک دو چهره 13 ساله شد + تصاویر


حتما بخوانید :  مراسم عجیب تبرک خر در میان صهیونیست‌ ها + عکس و جزئیات