میهن هاست
صفحه اصلی آموزش کیبورد گوشی خود را تغییر دهید + آموزش تصویری و دانلود کیبورد...

کیبورد گوشی خود را تغییر دهید + آموزش تصویری و دانلود کیبورد جدید

کیبورد گوشی : با همه گیر و فراگیر شدن گوشی های هوشمند و البته نوع استفاده ان ها که عموما به صورت لمسی و تاچ هستند کاربرد و کارکرد تایپ کردن و کار با صفحه کلید ها هم تغییر کرد. امروزه تمامی گوشی های هوشمند از صفحه نمایش لمسی بهره میبرند که به دنبال آن کیبورد ها هم لمسی و غیر فیزیکی شده اند، اما از یک طرف حس خوبی که هنگام تایپ با یک کیبورد فیزیکی را داریم معمولا در کیبورد های تاچ نخواهیم داشت و از طرف دیگر مشکلاتی مخصوصا برای فارسی نویس ها در این کیبورد ها موجود است یا اصلا سایز کلید ها بسیار کوچک است و یا از شکل و شمایل آن خسته شده اید. حال زمان ان رسیده است که کیبورد گوشی خود را در اندروید تعویض کنید. برای ios هم شرایط تفریبا یکسان است و میتوانید به همین روش و از راه اپ استور مراتب را دنبال کنید. برای تغییر کیبورد مراحل زیر را دنبال کنید.

دانلود کیبورد جدید

01 2 کیبورد گوشی خود را تغییر دهید + آموزش تصویری و دانلود کیبورد جدیدقدم ابتدایی برای تغییر کیبود جدید دانلود یک کیبورد مناسب است و انتخاب آن کاملا سلیقه ای است ولی از جمله این کیبورد های معروف برای تبلت و گوشی های هوشمند می تواند به کیبورد گوگل و البته go keyboard و همچنین swiftykey اشاره کرد که همگی از معروف و پر کاربرد ترین کیبورد ها در سراسر دنیا به حساب می آیند و امکانات فوق العاده به همراه پشتیبانی از زبان فارسی و شکلک و اموجی های بیشتر در اختیار شما قرار می دهند. تمامی این کیبورد ها رایگان هستند. ما در ادامه لینک دانلود go keyboard را از گوگل پلی در اختیار شما قرار می دهیم ولی شما با یک سرچ ساده در گوگل یا بازار به چندین و چند اپلیکیشن کیبورد برای دانلود و نصب دست پیدا خواهید کرد. نرم افزار را دانلود و نصب کنید

به تنظیمات بروید

02 3 کیبورد گوشی خود را تغییر دهید + آموزش تصویری و دانلود کیبورد جدید

پس از اینکه اپلیکیشن کیبورد مورد نظر خود را پیدا و دانلود و نصب کردید حال باید به تنظیمات گوشی خود بروید، به منوی گوشی خود رفته و بر روی آیکون تنظیمات بزنید.

حتما بخوانید :  غیرفعال کردن کامنت‌ در اینستاگرام ( کامنت گذاری را غیر فعال کنید )

بر روی Language and Keyboard بزنید

03 3 کیبورد گوشی خود را تغییر دهید + آموزش تصویری و دانلود کیبورد جدیدحال در منوی تنظیمات به دنبال گزینه Language and Keyboard بگردید. اگر منوی شما فارسی است این گزینه با نام زبان و کیبورد مشخص است. بر روی آن بزنید. در برخی از گوشی های دیگر ممکن است با نامLocale and Text مشخص شده باشد.

به دنبال کیبورد خود بگردید

04 3 کیبورد گوشی خود را تغییر دهید + آموزش تصویری و دانلود کیبورد جدیدحال در صفحه باز شده لیستی از کیبورد های موجود در گوشی یا تبلت خود را مشاهده می کنید. بر روی نام کیبورد تازه نصب شده بزنید و تیک آن را فعال کنید.

یک پیام بنویسید

05 3 کیبورد گوشی خود را تغییر دهید + آموزش تصویری و دانلود کیبورد جدیدحال به صفحه اصلی گوشی خود رفته و بر روی ایکون ارسال پیام بزنید و بر روی باکس نوشتن بزنید تا کیبورد نمایان شود.

امکانات کیبورد جدید را مشاهده خواهید کرد

SwiftKey Keyboard 3 کیبورد گوشی خود را تغییر دهید + آموزش تصویری و دانلود کیبورد جدیدحال که کیبورد مشخص شد شما به راحتی قادر خواهید بود که با یک کنکاش از تمامی قابلیت ها و امکانات جدید و البته جذاب با خیر شوید. برای اضافه کردن زبان فارسی هم تنها کافیست در همان کیبورد دنبال گزینه تنظیمات گشته و سپس از تنظیمات کیبورد زبان فارسی را نیز به کیبورد خود اضافه کنید.


حتما بخوانید :  تبدیل صدا به متن در تلگرام با ساده ترین روش + آموزش تصویری