گاف جدید ترامپ درباره پناهجویان سوئد جنجال جدید به پا کرد + جزئیات

گاف جدید ترامپ درباره پناهجویان سوئد

گاف جدید ترامپ : دونالد ترامپ در سخنرانی خود در شهر ملبورن فلوریدا باز هم گاف داد.

IMG15595043 گاف جدید ترامپ درباره پناهجویان سوئد جنجال جدید به پا کرد + جزئیاتگاف جدید ترامپ

به گزارش مشرق به نقل از بیزنس اینسایدر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حالی که روز گذشته در شهر ملبورن ایالت فلوریدا سخنرانی می کرد به حادثه ای در سوئد اشاره کرد که اتفاق نیفتاده است!

وی گفت: “ببینید چه اتفاقی در آلمان افتاد. ببینید شب گذشته چه اتفاقی در سوئد افتاد. چه کسی باور می کرد؟ تعدادشان هم زیاد بود. ببینید چه اتفاقی در بروکسل افتاد. ببینید هر روز چه اتفاقاتی در جهان می افتد.”

ترامپ در ادامه افزود: “یک نگاه به حادثه نیس بیاندازید. یک نگاه به اتفاقی که در پاریس افتاد بیاندازید. ما به هزاران هزار نفر از مردم اجازه داده ایم وارد کشورمان شوند؛ بنابراین باید کشورمان را امن نگه داریم.

اظهارات ترامپ درباره سوئد در حالی مطرح شد که هیچ اتفاقی جمعه شب در این کشور نیفتاده بود! اما به نظر می رسید وی شب گذشته باز هم برنامه فاکس نیوز را تماشا می کرده است.

داستان از این قرار بود که “تاکر کارلسون”، مجری شبکه فاکس نیوز جمعه شب با یک مستندساز به نام “اَمی هوروویتز” مصاحبه کرده بود و این مستندساز بخشهایی از فیلم جدیدش که در خصوص خشونت مهاجران در سوئد بود را به نمایش گذاشت.

حتما بخوانید :  حذف عراق از قانون مهاجرتی ترامپ + عراق از لیست ممنوع حذف شد

ترامپ پیشتر هم در گفتگو با اعضای انجمن ملی کلانترها به رقم نادرستی برای اشاره به میزان قتل و آدمکشی در آمریکا اشاره کرده بود.

گاف جدید ترامپ درباره پناهجویان سوئد جنجال جدید به پا کرد + جزئیات