گران ترین کشورهای جهان برای زندگی ( تصاویر و معرفی ۴۰ کشور )

گران ترین کشورهای جهان برای زندگی

گران ترین کشورهای جهان : موسسه مووهاب (MoveHub) که در زمینه کمک به مهاجران فعالیت می کند در یک تحقیق جامع و به منظور کمک به کسانی که قصد زندگی در کشورهای دیگر را دارند گران ترین کشورهای جهان برای زندگی را در یک فهرست طبقه بندی کرده است. معیار این موسسه در محاسبات خود هزینه هایی مانند هزینه مایحتاج روزانه، حمل و نقل، قبوض خدماتی، هزینه رستوران ها و همچنین هزینه خرید یا اجاره خانه بوده و ارقام بدست آمده در هر کدام از این بخش ها در یک نمایه قرار گرفته و شهر پرهزینه نیویورک را به عنوان معیار محاسبه قرار داده شده است.

top-10-worst-things-about-iceland-1-w900-h600

عکس گران ترین کشورهای جهان

در این نمایه به شهر نیویورک نمره ۱۰۰ تعلق گرفته و بقیه کشورها بر اساس این عدد مبنا رتبه بندی شده اند. بنابراین کشورهای با نمره بالای ۱۰۰ از شهر نیویورک گران تر و کشورهای با نمره زیر ۱۰۰ از شهر نیویورک ارزان تر هستند. به عنوان مثال نمره بریتانیا در این نمایه ۵۱٫۰۳ است که آن را در رتبه ۲۹ گران ترین کشورهای دنیا برای زندگی قرار می دهد. در ادامه مطلب می توانید ۲۱ کشوری که گران ترین کشورها برای زندگی به شمار می آیند آشنا شوید.

۲۰- غنا، ۵۳٫۸۹: غنا یکی از ثروتمندترین کشورهای آفریقایی به شمار می آید و این موضوع در هزینه زندگی غنایی ها نیز انعکاس یافته که بیشتر از هر کشور آفریقایی دیگری است.

t20-italy--5389-the-cost-of-living-in-italy-is-higher-than-in-the-eurozones-two-largest-economies-germany-and-france-w900-h600۱۹- ایتالیا، ۵۳٫۸۹: هزینه زندگی در ایتالیا از دو کشور برتر اقتصادی دیگر منطقه یورو یعنی فرانسه و آلمان بیشتر است.

18-kuwait--5731-kuwaits-currency-the-kuwaiti-dinar-is-one-of-the-strongest-currency-units-in-the-world-with-a-single-dinar-worth-263-w900-h600۱۸- کویت، ۵۷٫۳۱: واحد پول کشور کویت، دینار کویتی، یکی از قوی ترین واحدهای پول دنیا به شمار می آید و هر دینار بیش از ۲٫۶۳ پوند ارزش دارد.

17-japan--5762-japans-economy-may-have-stagnated-somewhat-in-recent-years-but-it-still-remains-one-of-the-worlds-powerhouses-and-that-is-reflected-in-the-cost-of-living-w900-h600۱۷- ژاپن، ۵۷٫۶۲: اقتصاد ژاپن در سال های اخیر کمی رکود داشته است اما هنوز هم یکی از قدرت های اقتصادی برتر دنیا محسوب می شود و این موضوع در هزینه های زندگی در این کشور نیز منعکس شده است.

16-new-zealand--5826-as-a-country-that-has-to-import-a-large-proportion-of-its-goods-new-zealand-is-a-pretty-expensive-place-to-live-w900-h600۱۶- نیوزیلند، ۵۸٫۲۶: نیوزیلند به عنوان کشوری که بسیاری از کالاهای مورد نیاز خود را از طریق واردات تامین می کند یکی از کشورهای پرهزینه دنیا برای زندگی کردن محسوب می شود.

ghgg۱۵- ایالات متحده آمریکا، ۵۸٫۵۹: اگر چه شهر نیویورک به عنوان معیار اصلی این رده بندی مورد استفاده قرار گرفته است اما زندگی در ایالات متحده در کل بسیار ارزان تر از زندگی در این شهر پرزرق و برق محسوب می شود. هر چند زندگی در شهرهای بزرگی مانند لس آنجلس و نیویورک بسیار پر هزینه خواهد بود اما در شهرهای کوچک تر و مناطق روستایی شرایط کاملا متفاوت است.

hjkl۱۴- ایرلند جنوبی، ۵۹٫۵۶: از زمان رأی بِرِکزیت، ایرلند به یکی از مقاصد اصلی کسانی تبدیل شده است که قصد دارند از بریتانیا خارج شده و در کشور دیگری زندگی کنند. اما مسئله اصلی این است که هزینه زندگی در ایرلند جنوبی از هزینه زندگی در بریتانیا بیشتر خواهد بود.

uyt۱۳- دانمارک، ۶۰٫۰۱: در بعد شخصی دانمارک بدهکارترین کشور اروپا به شمار می آید و میزان بدهی کشور به ازای هر خانوار به طور متوسط ۲۵۶ درصد درآمد آن ها برآورد شده است. از این رو تعجب آور نیست که دانمارک یکی از گران ترین کشورهای اروپا برای زندگی شناخته شده است.

][۱۲- استرالیا، ۶۲٫۳۹: استرالیا نیز مانند نزدیک ترین همسایه اش یعنی نیوزیلند در کنار صادرات گسترده ای که دارد بسیاری از محصولات مصرفی خود را از کشورهای دیگر وارد می کند. این موضوع هزینه زندگی در این کشور را به میزان قابل توجهی بالا برده است.

34-w900-h600۱۱- جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا، ۶۲٫۵۶: اگر چه این مجمع الجزایر واقع در خاک ایالات متحده زیبایی خیره کننده ای دارند اما زندگی در آن ها پرهزینه خواهد بود که از کشور ایالات متحده نیز بیشتر است. هزینه زندگی در جزایر مختلف این مجمع الجزایر متفاوت بوده و بنا بر تحقیقات انجام شده هزینه زندگی در جزیر ه سنت توماس از دیگر جزایر بیشتر است.

10-luxembourg--6418-luxembourg-consistently-ranks-close-to-the-top-of-lists-of-the-worlds-wealthiest-nations-and-it-comes-close-to-the-top-when-it-comes-to-the-cost-of-living-as-well-w900-h600۱۰- لوگزامبورگ، ۶۴٫۱۸: کشور لوگزامبورگ همواره در بین ثروتمندترین کشورهای جهان قرار داشته است و در مورد هزینه زندگی نیز یکی از گران ترین کشورهای جهان برای زندگی به شمار می آید.

9-qatar--6806-the-country-brings-in-highly-skilled-workers-from-overseas-at-extremely-competitive-salaries-but-much-of-that-salary-is-often-cancelled-out-by-the-cost-of-living-w900-h600۹- قطر، ۶۸٫۰۶: این کشور از دیگر کشورها کارگر ماهر وارد می کند و دستمزدها در آن بسیار رقابتی است اما مقدار زیادی از این دستمزد را باید بابت هزینه های زندگی مصرف کرد.

er4-w900-h600۸-امارات متحده عربی، ۶۸٫۳۹: این کشور به خانه افراد ثروتمند و مشهور تبدیل شده است و زندگی در دو شهر عمده آن یعنی دوبی و ابوظبی بسیار پرهزینه خواهد بود.

7-bahamas--7363-the-caribbean-state-of-the-bahamas-faces-the-same-problem-as-many-island-nations-that-imports-far-outstrip-exports-pushing-up-the-price-of-goods-w900-h600۷- باهاماس، ۷۳٫۶۳: کشور جزیره ای باهاماس که در سواحل دریای کارائیب واقع شده است نیز مانند دیگر کشورهای جزیره ای دنیا با مشکلاتی مواجه شده و میزان صادرات در آن بسیار کمتر از واردات است که این موضوع باعث بالا رفتن قیمت اجناس در این کشور می شود.

7890-w900-h600۶- نروژ، ۷۴٫۴۷: زندگی در کشورهای اسکاندیناوی بسیار پرهزینه بوده و کشور نروژ نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. بر طبق گزارش ها هزینه متوسط ماهانه اجاره یک آپارتمان تک خوابه در این کشور حدود ۹۲۵ پوند است.

حتما بخوانید :  خیابان های معروف جهان با بیشتری بازدید کننده از سراسر جهان + عکس

43212-w900-h600۵- سنگاپور، ۷۶٫۵۷: به گزارش منابع خبری کشور سنگاپور قیمت یک بطری نوشیدنی در پایتخت این کشور حدود ۸٫۵۰ پوند خواهد بود.

4-iceland--8047-cut-off-from-the-rest-of-europe-and-with-very-little-fertile-ground-iceland-is-forced-to-import-much-of-its-food-pushing-up-costs-w900-h600۴- ایسلند، ۸۰٫۴۷: با توجه به این که فنلاند از دیگر کشورهای اروپایی فاصله داشته و زمین های قابل کشت زیادی در آن وجود ندارد، این کشور بیشتر اجناس مورد نیاز خود را از کشورهای دیگر وارد می کند که باعث بالا رفتن قیمت ها در این کشور شده است.

i9076-w900-h600۳- هنگ کنگ، ۸۱٫۹۳: هنگ کنگ یکی از گران ترین کشورهای دنیا برای زندگی کردن به شمار می آید و شهرهای آن بسیار متراکم و شلوغ هستند. این موضوع باعث کوچک شدن آپارتمان ها و افزایش قیمت خرید و اجاره آن ها شده است.

432kh-w900-h600۲- سویس، ۹۰٫۶۸: کشور سویس با توجه به زیرساخت های فوق العاده و فراوان، سطح سلامت بالا و محیط طبیعی و شهری بسیار تمیز خود همواره به عنوان یکی از بهترین مکان های دنیا برای زندگی شناخته می شود. اما زندگی در این کشور پرهزینه بوده و این کشور گران ترین کشور اروپا برای زندگی کردن محسوب می شود.

wb20yrs0215-bermuda_0-w900-h600۱- برمودا، ۱۲۶٫۳۴: کشور برمودا که در اقیانوس اطلس قرار گرفته رسماً به عنوان گران ترین منطقه دنیا برای زندگی کردن اعلام شده است.پایتخت این کشور نیز شهر همیلتون بوده و به عنوان گران ترین شهر جهان شناخته می شود.

گران ترین شهرهای جهان از نظر اجاره بها

شهر

گرانترین شهرهای جهان

در جهان امروزی، مرزها دیگر اهمیت چندانی ندارند و همه از موضوعی به نام «دهکده جهانی» سخن می گویند. در حال حاضر، مردم آزادانه می توانند به شهر های مختلف سفر نموده و در آن جا به زندگی خود ادامه دهند.

در همین رابطه، میزان سرمایه و موقعیت شغلی ما می تواند تعیین کننده باشد. زندگی در برخی کشورها به قدری گران است که نمی توان حتی به آن ها فکر نمود. هر کسی با توجه به موقعیت خود، باید درباره سرزمین های مختلف تحقیق کند و سپس اقدام نماید. یکی از مهمترین مخارج و نگرانی ها در این زمینه، اجاره بهای ملک و مسکن است.

ما در این مقاله قصد داریم ۱۹ شهر جهان که دارای بیشترین اجاره خانه هستند را به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید به هر یک از این سرزمین ها سفر کنید و مدتی را در آن جا بمانید، باید با دقت بیشتری شرایط مالی را بسنجید. تا پایان مطلب همراه باشید تا با آن ها آشنا گردید.

۱۹- ملبورن، استرالیا

950-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۱ دلار (۸ هزار تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۸۸۰٫۴۶ دلار (۳,۳۴۵,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۳۶,۴۳۳٫۰۷ دلار (۱۳۸ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۱,۶۷۰٫۶۳ دلار (۶,۳۴۵,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۶۹,۱۲۹٫۲۵ دلار (۲۶۳ میلیون تومان)

۱۸- پاریس، فرانسه

951-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۱۹ دلار (۸۳۰۰ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۹۱۶٫۷۹ دلار (۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۳۷,۹۶۳٫۰۵ دلار (۱۴۴ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۱,۷۳۹٫۵۵ دلار (۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۷۱,۹۸۱٫۱۳ دلار (۲۷۳ میلیون تومان)

۱۷- آمستردام، هلند

952-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۲۶ دلار (۸۵۰۰ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۹۴۶٫۳۳ دلار (۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۳۹,۱۵۸٫۴۳ دلار (۱۴۹ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۱,۷۹۵٫۶۰ دلار (۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۷۴,۳۰۰٫۷۲ دلار (۲۸۲ میلیون تومان)

۱۶- ونکوِر، کانادا

953-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۲۶ دلار (۸۶۰۰ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۹۶۸٫۶۱ دلار (۳,۶۸۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۴۰,۰۸۰٫۴۰ دلار (۱۵۲ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۱,۸۳۷٫۸۷ دلار (۷ میلیون تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۷۶,۰۴۹٫۸۸ دلار (۲۸۹ میلیون تومان)

۱۵- توکیو، ژاپن

954-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۳۳ دلار (۸۸۵۰ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۹۷۸٫۲۹ دلار (۳,۷۱۷,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۴۰,۴۸۱٫۱۰ دلار (۱۵۴ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۱,۸۵۶٫۲۵ دلار (۷ میلیون تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۷۶,۸۱۰٫۳۱ دلار (۲۹۲ میلیون تومان)

۱۴- کپنهاگ، دانمارک

955-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۳۶ دلار (۹۰۰۰ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۹۸۷٫۹۸ دلار (۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۴۰,۸۸۱٫۹۶ دلار (۱۵۵ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۱,۸۷۴٫۶۳ دلار (۷,۱۲۵,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۷۷,۵۷۰٫۸۹ دلار (۲۹۵ میلیون تومان)

۱۳- شیکاگو، آمریکا

956-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۴۸ دلار (۹۵۰۰ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۰۴۲٫۲۲ دلار (۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۴۳,۱۲۶٫۴۵ دلار (۱۶۴ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۱,۹۷۷٫۵۵ دلار (۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۸۱,۸۲۹٫۶۳ دلار (۳۱۱ میلیون تومان)

حتما بخوانید :  قصر ملکه انگلیس را از نزدیک تماشا کنید + تصاویر کاخ ملکه انگلستان

۱۲- میامی، آمریکا

957-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۸۳ دلار (۱۰۷۵۴ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۱۸۸ دلار (۴,۵۱۴,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۴۹,۱۵۸٫۴۹ دلار (۱۸۷ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۲,۲۵۴٫۱۵ دلار (۸,۵۶۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۹۳,۲۷۵٫۱۵ دلار (۳۵۴ میلیون تومان)

۱۱- لندن، بریتانیا

958-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۸۶ دلار (۱۱۰۰۰ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۱۹۶٫۷۲ دلار (۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۴۹,۵۱۹٫۲۶ دلار (۱۸۸ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۲,۲۷۰٫۶۹ دلار (۸,۶۳۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۹۳,۹۵۹٫۵۹ دلار (۳۵۷ میلیون تومان)

۱۰- لس آنجلس، آمریکا

959-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۸۶ دلار (۱۱۰۰۰ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۱۹۸٫۶۵ دلار (۴,۵۵۵,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۴۹,۵۹۹٫۴۳ دلار (۱۸۸ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۲,۲۷۴٫۳۷ دلار (۸,۶۵۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۹۴,۱۱۱٫۷۳ دلار (۳۵۸ میلیون تومان)

۹- زوریخ، سوییس

960-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۹۱ دلار (۱۱۰۵۸ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر: ۱,۲۱۹٫۹۶ دلار (۴,۶۳۶,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۵۰,۴۱۸٫۱۶ دلار (۱۹۲ میلیون دلار)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۲,۳۱۴٫۸۳ دلار (۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۹۵,۷۸۴٫۷۴ دلار (۳۶۴ میلیون تومان)

۸- سیدنی، استرالیا

961-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۲٫۹۲ دلار (۱۱۰۹۶ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۲۲۵٫۲۹ دلار (۴,۶۵۶,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۵۰,۷۰۱٫۵۶ دلار (۱۹۳ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۲,۳۲۴٫۹۱ دلار (۸,۸۳۵,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۹۶,۲۰۳٫۰۳ دلار (۳۶۶ میلیون تومان)

۷- ژنو، سوییس

962-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۳٫۰۸ دلار (۱۱۷۰۴ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۲۹۱٫۱۵ دلار (۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۵۳,۴۲۷٫۰۷ دلار (۲۰۳ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده: ۲,۴۴۹٫۸۸ دلار (۹,۳۱۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۱۰۱,۳۷۴٫۵۰ دلار (۳۸۵ میلیون تومان)

۶- واشنگتن، آمریکا

963-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۳٫۳۲ دلار (۱۲۶۱۶ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۳۹۱٫۴۱ دلار (۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۵۷,۵۷۵٫۳۹ دلار (۲۱۹ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده: ۲,۶۴۰٫۱۰ دلار (۱۰ میلیون تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۱۰۹,۲۴۵٫۵۶ دلار (۴۱۵ میلیون تومان)

۵- سنگاپور، سنگاپور

964-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۳٫۳۳ دلار (۱۲۶۵۴ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۳۹۶٫۷۳ دلار (۵,۳۰۷,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۵۷,۷۹۵,۷۹ دلار (۲۲۰ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده: ۲,۶۵۰٫۲۱ دلار (۱۰,۰۷۰,۷۹۸ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۱۰۹,۶۶۳٫۸۵ دلار (۴۱۷ میلیون تومان)

۴- دبی، امارات متحده عربی

965-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۳٫۵۱ دلار (۱۳۳۳۸ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۴۷۶٫۶۴ دلار (۵,۶۱۱,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۶۱,۱۰۲٫۴۷ دلار (۲۳۲ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده: ۲,۸۰۱٫۸۳ دلار (۱۰,۶۴۷,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۱۱۵,۹۳۸٫۰۴ دلار (۴۴۱ میلیون تومان)

۳- هنگ کنگ، هنگ کنگ

966-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۳٫۸۲ دلار (۱۴۵۱۶ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۶۰۴٫۹۸ دلار (۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۶۶,۴۱۳٫۱۲ دلار (۲۵۲ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده:۳,۰۴۵٫۳۵ دلار (۱۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۱۲۶,۰۱۴٫۵۵ دلار (۴۷۹ میلیون تومان)

۲- نیویورک، آمریکا

967-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۴٫۷۳ دلار (۱۸۰۰۰ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۱,۹۸۷٫۱۰ دلار (۷,۵۵۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۸۲,۲۲۴٫۸۳ دلار (۳۱۲ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده: ۳,۷۷۰٫۳۹ دلار (۱۴,۳۲۷,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۱۵۶,۰۱۶٫۲۱ دلار (۵۹۳ میلیون تومان)

۱- سان فرانسیسکو، آمریکا

968-w700

اجاره به ازای هر متر مربع:۴٫۹۴ دلار (۱۸۷۷۲ تومان)

اجاره ماهانه برای یک نفر:۲,۰۷۳٫۳۱ دلار (۷,۸۸۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک نفر:۸۵,۷۹۱٫۹۹ دلار (۳۲۶ میلیون تومان)

اجاره ماهانه برای یک خانواده: ۳,۹۳۳٫۹۶ دلار (۱۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان)

درآمد سالانه مورد نیاز برای یک خانواده:۱۶۲,۷۸۴٫۶۹ دلار (۶۱۹ میلیون تومان)