گروه پازل ( آشنایی و معرفی و تصاویر گروه پاذل + دانلود آهنگ )

آشنایی با گروه پازل

گروه پازل : گروه پازل در آبان ماه سال ۹۰ کار خود را آغاز نمود و هم اکنون یکی از بهترین گروه های حال حاظر ایران به شمار می آید . این تیم از یک سرپرست و ۳ عضو تنظیم کننده و آهنگساز و ۲ شاعر اصلی برای اشعار و ویرایش اشعار دیگر تشکیل شده است . این گروه با هدف ایجاد سبکی نو در موسیقی پاپ کشور کار خود را شروع کرده و در سال گذشته کالکشن اول خود را منتشر کرده است .

photo 2017 07 21 23 03 12 گروه پازل ( آشنایی و معرفی و تصاویر گروه پاذل + دانلود آهنگ )

photo 2017 07 21 23 09 35 گروه پازل ( آشنایی و معرفی و تصاویر گروه پاذل + دانلود آهنگ )

علیرضا رشیدی :

خواننده ، سرپرست و مدیریت گروه پازل که آلبوم جدید خود را به زودی با همکاری گروه پازل به صورت مجاز روانه بازار موسیقی خواهد کرد .

آرین بهاری:

تنظیم کننده جوان گروه پازل که در حال حاظر در آلبوم احسان غیبی به نام خاطره انگیز به عنوان تنظیم کننده ی اصلی این آلبوم مشغول کار است

photo 2017 07 21 23 09 08 گروه پازل ( آشنایی و معرفی و تصاویر گروه پاذل + دانلود آهنگ )

مهرزاد امیرخانی :

ترانه سرا (قطعات : یه قلب عاشق ، برگرد باز اینجا ، بازم میخوامت ، بریدم ، خداحافظ ، دله من دل تو ، ) در حال حاضر کلیه اشعار آلبوم مرتضی پاشایی بر عهده ایشان مباشد

علی رهبری :
علی رهبری در سال ۶۲ در امیر آباد شمالی تهران به دنیا آمد. و فعالیت خود را به صورت جدی از سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. ایشان ابتدا موسیقی را به صورت آکادمیک نزد اساتیدی چون لقای حقی، علی فخاریان آموخت . و در ادامه با توجه به علاقه شدیدشان به ساز پیانو مشغول به فراگیری این ساز نزد استادان مرادیان ، ناصحی و امیر حسین بروشکی نمود. بعد از مدتی ، پس از تجربه چند تنظیم ارکسترال جهت کنسرت و اجراهای مختلف شروع به فراگیری سازهای الکترونیک و نرم افزارهای موسیقی کرد. حساسیت و جدیت وی در کارهایش زبانزد اطرافیانش می باشد. هدف اصلی علی رهبری در این راه خوانندگی بود. و تمام این مراحل را به نوعی پرورش این نعمت در وجود خویش می دانشت. در نتیجه پس از اجراهای زنده و کنسرت هایی در پردیس و فرهنگسراهای مختلفی اعم از : شفق ، بهمن ، اندیشه ، خاوران و ….،، پس از گذراندن مراحل اخذ مجوز استودیو شروع به ساخت و تنظیم کارهای خود در استودیوی شخصیشان ( نوبل رکورد ) نمود و با توجه به داشتن صدایی گرم و دلنشین و تشویق اطرافیان، شروع به جمع آوری آلبوم اول خود نمود. وی در حال حاضر در استودیوی خویش واقع در محدوده غرب تهران به همراه مهران عباسی ، آرین بهاری و علیرضا رشیدی مشغول به ادامه فعالیت خود میباشد.
علی رهبری خواننده و آهنگساز گروه پازل دارای تحصیلات آکادمیک موسیقی است که در حال حاضر در این گروه کلیه ملودیها و اشعار را نظارت میکند و خوانندگی گروه پازل را بر عهده دارد . از جمله کارهایی که علی رهبری قبل از عضویت در گروه پازل انجام داده است : مدیریت استودیو نوبل ، سرپرستی ارکستر خوانندگانی همچون مازیار عصری ، حمید حامی ، مهران احراری و … همچنین تنظیم ِ قطعات معروفی همچون : علی عبدالمالکی – دلم و …. را می توان نام برد

حتما بخوانید :  جدیدترین عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره ها ( 66 عکس جدید )

photo 2017 07 21 23 09 53 گروه پازل ( آشنایی و معرفی و تصاویر گروه پاذل + دانلود آهنگ )

پازل بند به تازگی حمید هیرارد را برای پیشرفت بند و گروه در کنار خود داشت.و در “معشوقه”همچنین صدای خاص حمید هیراد پاسخ گوی نیاز شنیداری مخاطبان و علاقه مندان به هنر خوانندگی بود.

photo 2017 07 21 23 10 04 گروه پازل ( آشنایی و معرفی و تصاویر گروه پاذل + دانلود آهنگ )

photo 2017 07 21 23 09 43 گروه پازل ( آشنایی و معرفی و تصاویر گروه پاذل + دانلود آهنگ )

“معشوقه” با فضای ریتمیک و تابستانی لحظه های به یادمادنی و شیرینی را برای شما و همه مخاطبین موسیقی پاپ و هوادارن پازل بند به ارمغان می آورد.

با پخش پوستر “معشوقه” ,پازل بند و حمید هیراد در صفحه های شخصی خودشان رسما از انتشار این کار فوق العاده شنیدنی خبر دادند .


حتما بخوانید :  سمانه پاکدل ( از زندگی خصوصی تا دلیل جالب برای ازدواج نکردن )