ماجرای گروگانگیری وحشتناک کیم کارداشیان + عکس و جزئیات

کیم کارداشیان سکوتش را شکست

گروگانگیری وحشتناک کیم کارداشیان : ماه اکتبر ۲۰۱۶ بود که ۵ مرد نقاب پوش شبانه به هتل محل اقامت کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست حمله کردند . کیم که حاضر نبود در مورد گروگان گیری صحبت کند بالاخره سکوتش را شکست.

کیم کارداشیان از لحظات گروگان گیری در هتل پاریس گفت

کیم کارداشیان سکوتش را شکست و از ماجرای گروگانگیری وحشتناکی که برایش در پاریس رخ داده بود گفت . این سوپر مدل هالیوودی که مدام اشک می ریخت حادثه اکتبر ۲۰۱۶ راکه با سرقت ۱۰ میلیون دلاری جواهراتش همراه بود برای اولین بار مقابل دوربین ها بازگو کرد.

کیم کارداشیانگریه کردم کیم کارداشیان مقابل دوربین

ماجرای گروگانگیری کیم کارداشیان در هتل پاریس

کیم کارداشیان و همسرش وست برای شرکت درهفته ی مد به پاریس سفر کرده بودند که کیم توسط ۵ مرد نقاب پوش گروگان گرفته شد . مردان نقاب پوش بعد از ورود به محل اقامت کیم کارداشیان با اسلحه او را تهدید کردند و با زندانی کردن او در دستشویی جواهرات و حتی حلقه ازدواج الماس او را به سرقت بردند. براساس گزارشات دقیق ارزش جواهرات به سرقت رفته ۱۰ میلیون دلار بوده است که بخشی از آن حلقه ازدواج کیم کارداشیان به ارزش ۴ میلیون دلار بوده است.

حتما بخوانید :  درگیری در نشست خبری فیلم قاتل اهلی + عکس و جزئیات

کیم کارداشیان از لحظات سخت حمله ۵ مرد نقاب پوش گفت:

کارداشیان در یک ویدئوی ۳۰ ثانیه ای جزئیات ورود مردان نقاب پوش به اتاق هتل محل اقامتش را اینطور بیان کرد :

همسرم وست به همراه محافظ شخصی مان برای اجرای کنسرت رفته بودند و من تنها در اتاق بودم . به دلیل وجود گارد امنیتی مقابل درب هتل خیالم راحت بود اما ناگهان صدای درب اتاقم را شنیدم ، در یک چشم به هم زدن ۵ مرد قوی هیکل وارد اتاقم شدند .یکی از آنها مرا کنترل می کرد و بقیه در حال جستجو برای یافتن اشیا قیمتی بودند که در نهایت جواهرات گرانقیمت من را سرقت کردند.

یکی از آنها مرا به دستشویی برد و با فشار سنگینی که به پشت سرم وارد می کرد مرا با اسلحه بی حرکت نگه داشته بود . خیلی وحشت زده بودم هر لحظه ممکن بود از پشت به من شلیک کند و من هیچ راه فراری نداشتم.

کیم کارداشیانلحظات سخت گروگانگیری کیم کارداشیان

کیم در کنار دو خواهرش ” کلوی ” و “کورتنی” نشسته است و حین تعریف ماجرای وحشتناک سرقت اشک می ریزد . خواهرانش سعی می کنند تا او را آرام کنند و ضبط ویدئو قطع می شود.

گروگانگیری وحشتناک کیم کارداشیان


حتما بخوانید :  میزان افزایش حقوق معلمان در سال 96 ابلاغ شد + جزئیات