گروگان گیری در مشهد + عکس و جزئیات گروگان گیری خانوادگی

گروگان گیری در مشهد

گروگان گیری در مشهد : پایان گروگان گیری ۶ عضو یک خانواده در مشهد – خودکشی فرد گروگانگیر

فرمانده يگان ويژه استان خراسان رضوی گفت: حادثه گروگانگيری ۶ عضو یک خانواده در مشهد با اقدام سریع نوپو و آزادی گروگانها خاتمه یافت. سرهنگ علیرضا شریفی درباره جزئیات حادثه گروگانگیری در مشهد مقدس، اظهارداشت: در ساعات اولیه بامداد روز سه شنبه حادثه گروگانگیری منطقه “همت آباد” مشهد مقدس به یگان ویژه ابلاغ شد، واحد رهایی گروگان این یگان در كوتاه ترین زمان ممكن در محل حادثه حضور یافت و فرماندهی صحنه مأموریت را بر عهده گرفت.

گروگان گیری خانواده ۶ نفره در مشهد

وی افزود: فرد گروگانگیر با گروگان گرفتن ۶ نفر از اعضای یك خانواده و با شلیک به مادر خانواده و تهدید به قتل سایر افراد، از نیروهای پلیس حاضر در محل خواست تا صحنه را ترك كنند؛ با توجه به خونریزی شدید مادر خانواده كه از ناحیه بازو مورد اصابت گلوله گروگانگیر قرار گرفته بود و با صحبت های متقاعد كننده، فرد مصدوم آزاد و جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس حاضر در محل قرار گرفت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه عملیات با صحبت ها و مذاكرات صورت گرفته، گروگانگیر تعداد ۳ نفر از افراد گروگان گرفته شده را آزاد كرد اما همچنان تهدید و اقدام به تیراندازی به سمت مأموران می كرد؛ با ورود غافلگیرانه واحد رهایی گروگان، گروگانگیر كه راهی برای فرار نمی دید در اقدامی ناگهانی با اسلحه خود اقدام به خودكشی كرد که با حضور عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد؛ در حال حاضر وضعیت عمومی وی رضایت بخش است.

حتما بخوانید :  گرد و غبار چیست؟ عکس وحشتناک از هیولای گرد و غبار در زیر میکروسکوپ

سرهنگ شریفی با بیان اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد که متهم در پی جواب رد از سوی خانواده دختر مورد علاقه اش اقدام به گرونگیری کرده است، گفت: پس از پایان مأموریت، جمعی از اهالی محل و همسایگان افراد گروگان گرفته شده از حضور پلیس در کوتاه ترین زمان ممکن و برقراری امنیت، تقدیر و تشكر كردند.

گروگان گیری در مشهد + عکس و جزئیات گروگان گیری خانوادگی


حتما بخوانید :  آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات