گنج های مخفی و افراد خوش شانس که آنها را پیدا کردند + تصاویر

خوش شانس ترین کسانی که گنج های مخفی پیدا کرده اند

گنج های مخفی : برای پیدا کردن گنج حتما لازم نیست تجهیزات پیشرفته با خودتون بردارید و جونتون رو به خطر بندازید. گاهی اوقات گنج درست زیر پاهاتونه در حالی که کوچک ترین اطلاعی ازش نداشتید. در این جا داستان خوش شانس ترین کسانی که به طور کاملا ناگهانی گنج پیدا کردن رو با هم بخونیم.

خوش شانس ترین کسانی که گنج های مخفی پیدا کرده اند

نقاشی ون گوک

خوش شانس ترین ها

یکی از نقاشی های ون گوک “غروب در مونت ماژور” سال ها بود که در اتاق زیرشیروانی یک مرد نروژی قرار داشت چون یکی از میهمان هایش به او گفته بود که این نقاشی اصل نیست. بنابراین او نقاشی را از دیوار برداشته و در اتاق شیروانی رها می کند. ۱۰۰ سال پس از مرگ او مالک جدید خانه این نقاشی را پیدا کرده و نزد کارشناسان می برد و متوجه می شود که این تابلو یکی از با ارزش ترین نقاشی های اکرم است.

گنجی برای آلن

گنج های مخفی

یک خانواده آمریکایی تصمیم به نوسازی می گیرند. ناگهان جعبه ای پیدا می کنند که داخل آن ۵۱۰۰۰ دلار پول، همراه با یک بطری مشروب متعلق به سال ۱۹۶۰ و کتابی به نام راهنمای معما. داخل کتاب یک عکس قرار داشت و پشت آن یادداشتی از فردی به نام وینسنت نوشته شده بود: “آلن من کتابی برات دارم که باید بخونی” زوج آمریکایی تلاش زیادی برای پیدا کردن آلن می کنند اما به هیچ نتیجه ای نمی رسند.

مجسمه فابرکه

در سال ۲۰۱۳ جورج و بتی دیویس در حال تمیز کردن اتاق زیر شیروانی بودند که ناگهان متوجه یک جعبه کوچک می شوند که مجسمه ای داخل آن بود. آن ها مجسمه را نزد کارشناس می برند و متوجه می شوند مجسمه قزاقی است که سزار نیکولاس دوم روس در سال ۱۹۱۲ آن را برای همسرش فرستاده است. در سال ۱۹۱۸ این مجسمه به دست یک کارآفرین آمریکایی می رسد و در سال ۱۹۳۴ به قیمت ۲۲۵۰ دلار به فروش می رسد.

حتما بخوانید :  عکس خنده دار تلگرامی و اینستاگرامی جدید + 33 عکس جدید و طنز

اتاقی برای پیشخدمت ها

گنج های مخفی

آرشی گراهام پالمر و همسرش فیلیپ خانه ای را در پایان قرن ۱۸ به ارث می برند. این خانه توسط اجداد پالمر در مزایده ای در سال ۱۸۳۰ خریده شده و سال ها غیر مسکونی باقی می ماند. پالمر و همسرش تصمیم می گیرند خانه را از نو بازسازی کنند و از انبار شروع می کنند. ناگهان با یک درب قفل مواجه می شوند که پشت آن آشپزخانه ای با وسایلی متعلق به ۸۰ سال گذشته وجود داشت. آن ها کشف می کنند که این آشپزخانه بعد از جنگ بسته شده و پیشخدمت ها در آن اتاق زندگی کرده و غذا درست می کردند.

انبار مرموز یک جاسوس

خوش شانس

جک در انبار خود متوجه یک درب کوچک با قفل رمزدار می شود. بعد از باز کردن در اتاقی کوچک پر از وسایل عجیب و غریب پیدا می کند. پر از کتیبه هایی به زبان های مختلف، جواهرات، اسکناس و نوارهای ویدیویی عجیب. جک تمام آن ها را به پلیس تحویل داده است.

نخستین داستان های مصور

گنج های مخفی

دیوید گونزالز در حالی که دیوارهای خانه ای که در مینه سوتا خریده بود را خراب می کرد متوجه چند کاغذ می شود. در میان کاغذها کتاب مصور کمیابی متعلق به سال ۱۹۳۸ وجود داشت. سوپرمن برای اولین بار در این کتاب با ویرایش محدود ظاهر می شود. این کتاب بعدها با قیمت ۱۷۵ هزار دلار به فروش می رسد.

چمدان سبز

گنج های مخفی

زوجی در اوهایو خانه ای خریداری می کنند و تصمیم می گیرند آن را تمیز و مرتب کنند. ناگهان یک چمدان سبز رنگ در سقف انبار پیدا می کنند. داخل آن روزنامه ای مربوط به ۲۵ مارس سال ۱۹۵۱ و ۲۳ هزار دلار پول وجود داشت.

حتما بخوانید :  پیرترین دختران دوقلوی جهان جشن تولد گرفتند + تصاویر جشن تولد

گنج های مخفی

یک هفته بعد یک چمدان سبز رنگ دیگر پیدا می کنند که داخل آن پر از پول بود. ۴۵ هزار دلار اسکناس قدیمی.

اتاق شگفت انگیز

گنج های مخفی

یک زن و شوهر روزنامه نگار خانه ای قدیمی در پالرمو می خرند و هنگام بازسازی خانه متوجه رنگ آبی در زیر گچ های دیوار می شوند و بعد از ریختن گچ ها یک اتاق آبی با نوشته های طلایی به زبان عربی کشف می کنند. کارشناسان تشخیص داده اند که از این اتاق برای اجرای آیین های جادویی استفاده می شده است.