گوگوش و ابی و داریوش خوانندگان قدیمی در معمای شاه + عکس

حضور ابی و داریوش و گوگوش در معمای شاه!

گوگوش و ابی : در سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی خوانندگان دوره دربار مانند ابی و داریوش و گوگوش حضور دارند اما هنوز تست گریم آن ها منتشر نشده است.

ابی و داریوش و گوگوش در معمای شاه

با رسیدن سریال « معمای شاه » به ماجرای حضور فرح و دوستانش در دربار پهلوی، کم کم پای خواننده های پاپ این دوره که در دربار رفت و آمد داشتند هم به داستان باز می شود.

Image result for ‫گوگوش و ابی‬‎

«سازندگان این سریال تلویزیونی، به دنبال بازیگرانی برای ایفای نقش خوانندگان دهه ۱۳۵۰ ایران هستند تا در بخش هایی از این مجموعه ایفای نقش کنند. خوانندگانی از قبیل گوگوش، ابراهیم حامدی (ابی) و داریوش. که بعضی از این خوانندگان، ارتباطاتی با دربار پهلوی هم داشته اند. اگر تغییری در برنامه ها و روند عادی مجموعه صورت نگیرد، و همه چیز طبق روال گذشته پیش رود؛ قرار است چند بازیگر ایرانی، نقش آنها را در این مجموعه ایفا کنند.»

000حضور خوانندگان دوره دربار در معمای شاه

قرار است از ابن به بعد خواننده های دهه ۵۰ مثل فائقه آتشین، ابراهیم حامدی و عبدالحسن ستارپور ( گوگوش و ابی و داریوش )هم در دربار پهلوی نشان داده شوند. بازیگری که در فیلم «نهنگ عنبر» در نقش ابراهیم حامدی بازی کرده بود اینجا هم همین نقش را بازی کرده است .

حتما بخوانید :  انصراف قالیباف به نفع رئیسی + این انصراف به به نفع چه کسی خواهد بود؟

از سویی دیگر قرار است داریوش اقبالی هم به عنوان خواننده اجتماعی که در آن زمان بین مردم شناخته شده بوده ،دراین سریال حضور داشته باشد. نقش این خواننده را همان بازیگری ایفا می کند که در فیلم ضد گلوله شباهت بسیار زیادی به آن خواننده داشت .

هنوز تصویر خاصی از تست گریم هیچ کدام از این خواننده ها در معمای شاه منتشر نشده است .

گوگوش و ابی و داریوش در معمای شاه

بازیگر نقش امام خمینی (ره) در معمای شاه کیست ؟ تصاویر گریم

گریم معمای شاه بازیگران ایرانی چقدر زیباست + تصاویر گریم معمای شاه


حتما بخوانید :  آیا خالکوبی جرم است ؟ خالکوبی الگوی جدید ارتباطی شده است